Czyszczenie i mycie przemysłowe

Nieważne, czy to branża motoryzacyjna, spożywcza czy medyczna – właściwa higiena to nieodłączny element każdej z nich! Nie wystarczy jednak dbać tylko o czystość pracowników – maszyny, silosy i taśmy produkcyjne również wymagają aby przeprowadzać profesjonalne mycie przemysłowe, dlatego warto skorzystać z usług naszej firmy, ponieważ taką usługę posiadamy w ofercie.
Wyboru środków oraz techniki mycia dokonujemy po wstępnej ocenie konstrukcji. Bierzemy przy tym pod uwagę, z jakiego tworzywa jest wykonana, na działanie jakich czynników jest wystawiona, jaki ma kształt oraz jaki jest charakter powstających na niej zanieczyszczeń.
Najczęściej używane środki czyszczące to substancje:

  • alkaiczne,
  • o odczynie neutralnym lub kwaśnym (na bazie wody),
  • chlorowopochodne, np. trójchloroetylen i czterochloroetylen,
  • węglowodorowe bezchlorowcowe,
  • niehalogenowe.

Ekologia jest dla nas bardzo ważna, dlatego zawsze, kiedy jest to możliwe, stosujemy przyjazne środowisku preparaty wspomagające czyszczenie przemysłowe. Warto pamiętać, że na rynku jest dostępnych coraz więcej produktów umożliwiających wykonanie czyszczenia przemysłowego bez ingerowania w stan przyrody.
Oprócz mycia przemysłowego, oferujemy również czyszczenie elewacji i rynien. Nie zwlekaj, zadbaj o czystość wokół siebie już dziś!