Prace elektryczne na wysokości

W katalogu naszych usług znajdują się prace elektryczne na wysokości. W ich zakres wchodzi między innymi konserwacja i wymiana rozdzielni, projektowanie instalacji odgromowych, oświetlenie przeszkodowe, naprawa reklam neonowych, montaż dróg kablowych.
Posiadamy uprawnienia SEP do 1 kV oraz dokumenty uprawniające nas do realizacji zleceń z dostępu linowego, dzięki czemu bez obaw możesz zatrudnić nas do prac elektrycznych na każdej wysokości. Warto wiedzieć, że normy i wymagania dotyczące przyłączy elektrycznych w budynkach użytkowych stale się zmieniają. Nasza ekipa bierze udział w regularnych szkoleniach, podczas których omawiane są wszystkie zmiany w przepisach budowlanych.
Dbamy o to, żeby podczas realizacji zlecenia związanego z pracami przy instalacji elektrycznej wszystkie części budynku, w których roboty są prowadzone, były odpowiednio zabezpieczone. Nigdy nie dopuszczamy do narażenia bezpieczeństwa osób postronnych, a sami dostatecznie się zabezpieczamy na wypadek nagłego zdarzenia.
Do swoich zadań podchodzimy skrupulatnie i profesjonalnie. Nie bez powodu tylu klientów w referencjach pisze o naszej punktualności, solidności i doskonałej jakości. Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów, dzięki czemu zyskaliśmy duże zaufanie naszych klientów.
Jeżeli masz jakieś pytania, chciałbyś poprosić o wycenę inwestycji albo interesują Cię nasze wolne terminy – zadzwoń albo skontaktuj się z nami mailowo. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe. Zapraszamy!