Montaż instalacji odgromowej

Rozważasz montaż instalacji odgromowej?
Stanowczo polecamy Ci zlecenie tego zadania naszej firmie! Gwarantujemy solidnie wykonaną pracę w atrakcyjnej cenie.
Jak prawidłowo przeprowadzić montaż instalacji odgromowej?
Każdą z naszych prac zaczynamy od dokonania szczegółowych oględzin konstrukcji. Wówczas oceniamy czy pokrycie dachu oraz stan elewacji pozwalają na montaż piorunochronu, czy też należy wykonać remont elewacji lub prace dekarskie. Kolejnym etapem jest sporządzenie dokładnego projektu instalacji odgromowej. Zwracamy przy tym uwagę na rozmieszczenie zwodów oraz przewodów odprowadzających, czyli głównych elementów piorunochronu. Po sfinalizowaniu projektu przechodzimy do części wykonawczej. Jesteśmy wyposażeni w odpowiedni sprzęt do pracy na wysokości oraz akcesoria monterskie, dzięki czemu praca przebiega szybko i bezpiecznie. Po zamontowaniu instalacji kontrolujemy całą konstrukcję i sprzątamy miejsce pracy. Dostarczamy klientowi dokumentację techniczną, tak aby w razie kontroli lub serwisu mógł odnieść się do konkretnych danych swojej instalacji.
Dlaczego warto zainwestować w instalację odgromową?
Piorunochron to niedrogi sposób na uniknięcie nieprzyjemnych konsekwencji burzy. Błyskawica to potężne wyładowanie elektryczne o natężeniu do nawet kilku tysięcy amperów. Jej uderzenie nie tylko może poważnie zagrozić życiu oraz zdrowiu osób znajdujących się wewnątrz porażonego budynku, bardzo niekorzystnie wpływa również na stan techniczny urządzeń znajdujących się w środku. Nawet pośrednie wyładowanie może spowodować uszkodzenie instalacji i urządzeń elektrycznych, a to wiąże się z dodatkowymi wysokimi kosztami. Lepiej zapobiec wszystkim tym nieprzyjemnym konsekwencjom poprzez zlecenie nam montażu piorunochronu i cieszyć się poczuciem spokoju oraz bezpieczeństwa nawet podczas najsilniejszej burzy.
Chciałbyś żebyśmy montaż instalacji odgromowej? Zadzwoń! Po omówieniu szczegółów zlecenia, przedstawimy Ci możliwości współpracy. Naszą ekipę charakteryzuje terminowość oraz profesjonalizm – zapraszamy!